Rolety nadprożowe

Rolety systemu nadprożowego SKN B+H przeznaczone są do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynki SKN B+H są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez przedsiębiorstwa budowlane.

Dzięki bogatej gamie kolorów rolety są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.

Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami.

Skrzynki wykonane z twardego styropianu zapewniają właściwy stopień izolacji termicznej, pozwalając obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają nagrzewanie się pomieszczeń.

Profile roletowe wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, pokrytej dwuwarstwową powłoką lakierniczą w systemie PU/PA, charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

Rolety zewnętrzne a bilans energetyczny budynku

Rolety nadprożowe 9

Czy wiesz, że:

Zimą okna i drzwi przyczyniają się do straty nawet do 25% ciepła, a latem w 80% chłoną światło słoneczne? Aby zaoszczędzić energię zimą i uniknąć nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń latem warto zastosować rolety zewnętrzne Aluprof.
Rolety zewnętrzne Aluprof pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%.

11